مدارک لازم ویزای مراکش

مدارک لازم ویزای مراکش به شرح زیر است: 1- دارا بودن گذرنامه ( پاسپورت ) عادی ، گذرنامه خدمت و یا گذرنامه سیاسی به نحوی که در زمان ارائه درخواست ویزای مراکش ، حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ ورود و دو صفحه کاملا خالی از هرگونه مهر ورود و خروج داشته باشد .
۲- کارت ملی و شناسنامه ۳- دو قطعه عکس رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش ۴- نامه تمکن مالی و گردش ۳ ماه آخر حساب بانکی و یا گواهی هرگونه سپرده گذاری بانکی ۵- برای کارمندان بخش خصوصی و یا دولتی ، گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ شروع به کار ، سمت شغلی ، مبلغ حقوق و مدت زمان مرخصی درخواست کننده ویزا ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی ( دارندگان مشاغل دولتی ) ۶- برای صاحبان مشاغل و یا کسبه و تجار پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی ۷- برای بازنشستگان ، گواهی بازنشستگی که در آن مشخصات کامل بازنشسته و میزان حقوق ذکر شده باشد.
۸- برای بچه ها و دانشجویان ، گواهی تمکن مالی و تقبل هزینه توسط یکی از والدین ، گواهی اشتغال به تحصیل در مدرسه یا دانشگاه یا گواهی ثبت نام در سال آینده به همراه اجازه نامه رسمی خروج از طرف پدر وقتی فرزند بدون پدر خود مسافرت میکند .
۱۰- بیمه مسافرتی با حداقل پوشش ۳۰۰۰۰ یورو که تمام هزینه های درمانی در مدت اقامت درخواست کننده ویزا در مراکش را پوشش دهد.
۱۱- سند مالکیت آپارتمان یا ملک یا زمین ( در صورت دارا بودن ) ۱۲- رزرو هتل در طول مدت اقامت ۱۳- رزرو بلیط هواپیما به مقصد مراکش #ویزای_مراکش #ویزای_توریستی_مراکش #مراکش
2047