دوستانه ترین و اجتماعی ترین شهرهای جهان کدامند؟


1. گوتنبرگ، سوئد 🇸🇪
ساکنان گوتنبرگ خوش مشرب ترین و روشنفکرترین افراد در جهان به حساب می آیند. این مردم بالاترین میزان رفتار اجتماعی را دارند و ارزش اولویت اجتماعی در این شهر بسیار بالاتر از اولویت های فردی است. میزان اعتماد به دوستان نیز در گوتنبرگ بسیار بالاست.

2. استکهلم، سوئد 🇸🇪
روابط اجتماعی در این شهر فوق العاده است، همین کافیست تا استکهلم در رده دوم خوش مشرب ترین شهر جهان قرار گیرد.

3. شیکاگو، آمریکا 🇺🇸
یک شهر دیگر برای افراد غذا دوست. دومین شهر در زمینه غذا خوردن در خارج از خانه با 88 روز در سال به طور میانگین است.

4. بوستون، آمریکا 🇺🇸
ساکنان بوستون سومین رتبه را در زمینه ملاقات با دوستان و بیرون غذا خوردن دارند. آنها این کارها را بیش از یکبار در هفته انجام میدهند.

5. نیویورک سیتی، آمریکا 🇺🇸
نیویورکی ها بیشتر از هر کسی در جهان غذا میخورند و این یعنی نیویورک مقصد مناسبی برای تعطیلات افراد غذا دوست است. به طور میانگین مردم نیویورک 89 روز در سال بیرون غذا میخورند. یعنی هر 4 روز یکبار.

6. کپنهاگ، دانمارک 🇩🇰
کپنهاگ در بسیاری از دسته بندی ها رتبه دار است که آن را تبدیل به یک شهر خوش مشرب میکند. اولویت اجتماعی در این شهر ارزش بالاتری نسبت به اولویت فردی دارد، در خانه ها بسیار سرگرم کننده اند و رتبه سوم را در زمینه استفاده از رسانه های اجتماعی دارند.

7. مادرید، اسپانیا 🇪🇸
ساکنان مادرید به دنبال بهانه ای برای راه انداختن مهمانی هستند. مردم این شهر بسیار دومین جایگاه را در زمینه ارتباط با دوستان دارند.

8. رم، ایتالیا 🇮🇹
به لطف قرار گرفتن رم در رده دوم بهترین رفتار اجتماعی مردم، یک بار دیگر ایتالیا در این لیست ظاهر می شود. مردم رم زمانیکه در سفرند به راحتی با افراد جدید معاشرت میکنند.

9. هامبورگ، آلمان 🇩🇪
ساکنین هامبورگ در حال پذیرش طیف گسترده ای از سبک زندگی هستند. این بازخورد خوب آنها، هامبورگ را در رده سوم خوش برخورد ترین مردم جهان قرار میدهد. هامبورگی ها همچنین در هنگام سفر تمایل به معاشرت با افراد جدید دارند.

10. دوبلین، ایرلند 🇮🇪
برخوردهای گرم و دوستانه در شهر دوبلین، جایگاه دهم را به این شهر داده است.

11. تورنتو، کانادا 🇨🇦
دیدن شهرهایی از کانادا در این لیست جای تعجب ندارد. فستیوال پراید در تورنتو، که امسال در ماه ژوئن برگزار می شود، شهرت جهانی دارد.

12. سیدنی، استرالیا 🇦🇺
چه چیزی در سیدنی آفتابی دوست داشتنی نیست؟ سیدنی دوازدهمین شهر اجتماعی جهان است.

13. پاریس، فرانسه 🇫🇷
ملاقات با پاریسی ها قطعا بدلیل فرهنگ منحصر به فرد خود، برای مسافران جذابیت خاصی دارند. پاریس سومین شهر با رفتار اجتماعی خوب در جهان است.

14. بالتیمور، آمریکا 🇺🇸
بالتیمور از ایالت مریلند اولین شهر از آمریکا است که در این لیست قرار دارد.

15. ورشو، لهستان 🇵🇱
ساکنان ورشو رتبه سوم را در سرگرم کنندگی در خانه دارند، به این معنی است که ورشو محل بسیار خوبی برای بدست آوردن دست پخت خانگی خوب است

16. هلسینکی، فنلاند 🇫🇮
هلسینکی رده دوم را در زمینه بالاترین رفتار اجتماعی در میان شهرهای جهان دارد.

17. ونکوور، کانادا 🇨🇦
ونکوور در کشوری واقع شده است که مردم آن به برخورد دوستانه شهرت دارند.

18. میلان، ایتالیا 🇮🇹
میلان دارای بالاترین سطح خوشرویی مردم با یکدیگر است و این یعنی مسافران علاقمند به ملاقات با مردم محلی هستند. ساکنین این شهر نیز زمانیکه در سفرند تمایل به معاشرت دارند.

19. برلین، آلمان 🇩🇪
ساکنین برلین دومین سطح اعتماد بالا به دوستان خود را دارند که آنها را در جایگاه نوزده قرار میدهد.

912